Draugai

Partneriai

Rėmėjai

Mes Facebook'e

Projektas GRAŽI IR SVEIKA APLINKA

                                                         Projektas GRAŽI IR SVEIKA APLINKA

VšĮ INTELEKTAS Q įgyvendindama projektą GRAŽI IR SVEIKA APLINKA organizuoja jau antrą kaštonų gelbėjimo akciją šiais metais 2013-11-16 12.00 renkamės Bernardinų sode prie centrinio įėjimo. Kviečiame visus, kas nori, kad pavasarį žydėtų kaštonai. Štai keletas foto iš vykusios akcijos 2013-11-09 Reformatų ir P. Cvirkos skveruose (ziurekite foto galerijoje). Nors lijo lietutis, tačiau pačių ištvermingiausių S. Neries ir Žemynos gimnazijų gimnazistų bei Jaunimo klubo INTELEKTAS narių neišgąsdino.2013-11-27 13.00 kviečiame į aplinkosauginę konferenciją GRAŽI IR SVEIKA APLINKA , kuri vyks S. Neries Gimnazijoje Vilniaus g. 32 aktų salėje 

Projekto GRAŽI IR SVEIKA APLINKA vadovė A. Paulauskiene

Įgyvendinti projektai

PROJEKTAS „KAŠTONAS“

Projekto aprašymas:
Projektas įgyvendintas 2012 m
Pagrindinis projekto tikslas – skatinti Vilniaus miesto bendruomenes aktyviai domėtis ir rūpintis aplinkos kokybe, sudaryti joms galimybę dalyvauti Savivaldybės projektuose ir programose. Tuo tikslu organizuoti klubo savanorius ir miesto visuomenę rudeninei akcijai sugrėbti medžių lapus, o ypač kaštonų ir išvežti sunaikinimui, kad apsaugoti kaštonus nuo kenkėjų, kurie žiemoja nukritusiuose lapuose. Taip pat labai svarbu gyventojų pastovus švietimas aplinkosaugos, ekologijos klausimais, bei privačiose valdose augančių medžių priežiūra, kad kenkėjai neplistų toliau. Labai svarbu didinti gyventojų sąmoningumą, informuotumą, ugdyti aktyvią, pilietišką, ekologiškai mąstančią visuomenę Tuo tikslu įkurti internetinę svetainę ir joje teikti reikalingą informaciją, internetu konsultuoti gyventojus parkų medžiams gresiančiomis ligomis ir jų prevencija.

Skaityti daugiau: Įgyvendinti projektai

Projektas „GRAŽI IR SVEIKA APLINKA“

Projektas „GRAŽI  IR SVEIKA APLINKA“

Projektas įgyvendintas 2012 m

Viešoji įstaiga Kūrybiškumo ugdymo centras ir Jaunimo klubas INTELEKTAS bendradarbiaudami su Šnipiškių seniūnija įgyvendino projektą „GRAŽI IR SVEIKA APLINKA“, kurio pagrindiniai tikslai - 1. Skleisti visuomenei informaciją apie aplinkos apsaugą, skatinti Vilniaus miesto Šnipiškių bendruomenę aktyviai domėtis ir rūpintis aplinkos kokybe, sudaryti  galimybę dalyvauti Savivaldybės projektuose ir programose. 2. Keisti vartotojiškas nuostatas, mokyti visuomenę prisiimti atsakomybę už padarytą žalą gamtai, kraštovaizdžiui ir bioįvairovei, tausoti savitą Vilniaus kraštovaizdį, rūpintis ir tvarkyti gamtos vertybes ir paveldą.

Skaityti daugiau: Projektas „GRAŽI  IR SVEIKA APLINKA“